Practice Lashes
Practice Lashes
Practice Lashes
Practice Lashes
Practice Lashes
Practice Lashes

Practice Lashes

Regular price
$10.00
Sale price
$5.00
Unit price
per 

Are best used for lash trainings or you can use them to practice new lash sets.